Loading...
O firmie2019-01-30T11:44:16+00:00

O firmie

Przedmiotem działalności jest

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, czyli pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu – mieszkań, domów, działek, lokali komercyjnych, obiektów, ( kompleksowa obsługa niejednokrotnie wymaga regulacji stanu prawnego nieruchomości w sytuacjach spadków, darowizn, zniesienia służebności, zniesienia współwłasności i innych),
  • doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • udział w negocjacjach,
  • pomoc w uzyskaniu finansowania wybranych nieruchomości, tj. zapoznanie się z państwa sytuacją finansową oraz oczekiwaniami co do przyszłych zobowiązań kredytowych oraz dostosowania oferty kredytowej do Państwa potrzeb i możliwości.

Działam na podstawie umowy pośrednictwa, która określa warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia. Nie pobieram opłat wstępnych za zgłaszane do sprzedaży nieruchomości, ani też opłat za oglądanie nieruchomości.

Zapraszam do korzystania z moich usług, zapewniam profesjonalną obsługę, zgodną z Kodeksem Etyki oraz Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a wypracowaną przez okres już 20 lat.